Procerin – recenzja produktu

 

Wiele jest środków przeciwdziałających łysieniu, ale jak zapewne doskonale wiecie część albo w ogóle nie daje widocznych efektów, albo nie do końca jest bezpieczna. Jak zatem wybrać taki środek, który skutecznie pomoże w leczeniu łysienia?
Moim numerem 1 jest oczywiście ViviComb. Zanim jednak było mi dane przekonać się o jego wyjątkowej skuteczności, próbowałem chyba wszystkiego, wśród tych środków znalazł się też  Procerin – tabletki na łysienie i porost włosów. Czy produkt spełnił moje oczekiwania? Jak myślisz?  Poniżej prezentuję krótką recenzję preparatu i za moment odpowiem na to pytanie.

Procerin to tabletki, które powstały z myślą o mężczyznach, którzy – podobnie jak ja – borykają się z łysieniem typu androgenowego. Stanowią silną broń przeciwko enzymowi 5-AR, który odpowiada za wzmożone wypadanie włosów i tworzenie się charakterystycznych zakoli.

Skład tabletek Procerin

Tabletki Procerin to unikalna mieszanka składników o udowodnionej skuteczności.procerin1
Wyciąg Saw Palmetto to silny inhibitor DHT pochodzenia naturalnego. Dzięki temu tabletki hamują aktywność 5-AR, nie dopuszczając do powstawania szkodliwego dla mieszków włosowych dihydrotestosteronu.
Witamina B6 oraz cynk – to skuteczne połączenie, które wspomaga leczenie łysienia. Badania naukowe dowodzą, że taka kombinacja stanowi silny inhibitor DHT, hamując przyczynę wypadania włosów.
Wyciąg z pokrzywy to kolejny naturalny inhibitor DHT. Ponadto zawarte w ekstrakcie substancje przyczyniają się do ogólnej poprawy kondycji włosów.
W składzie znajdziesz również korzeń Muira Puma i liść Uwa Ursi – zawierające substancje wspomagające walkę ze wzmożonym wypadaniem włosów.

Procerin a bezpieczeństwo

Decydując się na kurację preparatem Procerin nieco obawiałem się działań niepożądanych. Wiele mówiło się (i zresztą wspomina się nadal) o negatywnym oddziaływaniu tabletek z inhibitorami DHT na sprawność seksualną. A to wszystko za sprawą finasterydu – innego leku na łysienie, a który właśnie hamuje proces syntezy dihydrotestosteronu.
Procerin stosowałem 3 miesiące i nie zauważyłem, abym miał jakiekolwiek problemy z potencją. Sprawność seksualna pozostała bez zmian, więc moje obawy tak naprawdę nie były słuszne. Mogę więc powiedzieć, że stosowanie Procerin jest bezpieczne.

Czy to działa, czyli Procerin – opinie

Wystarczy zapoznać się z listą składników, by wstępnie założyć, że tabletki Procerin faktycznie mogą pomóc w walce zprzed i po4 łysieniem. Ja przetestowałem je osobiście i mnie pomogły. Co prawda efekty nie pojawiły się natychmiast, ale po dopiero po 3 miesiącach. Był to jednak początek nowej drogi – drogi, prowadzącej do całkowitego zahamowania wypadania włosów i stymulowania porostu nowych (potem trafiłem na ViviComb i przygoda z Procerin się skończyła).
Procerin ma w zasadzie wszystko, co powinny posiadać preparaty zwalczające łysienie. Najważniejsza jest tutaj obecność inhibitorów DHT, dzięki którym możliwe jest likwidowanie przyczyn problemu. Są to składniki uzupełniające, które poprawiają wygląd włosów i sprawiają, że czupryna jest gęstsza i zdrowsza. Efekty długoterminowej (kilkumiesięcznej) kuracji są porównywalne z tymi na obrazku obok.

Ja stosowałem wyłącznie Procerin w tabletkach i już samo to dało pozytywne efekty. Wiem, że w sprzedaży dostępne są również produkty uzupełniające (Procerin Shampoo i Procerin Foam XT) – sprawdź TUTAJ. Dzięki temu wszystkie składniki wzajemnie potęgują swoje działanie, przyspieszając efekty kuracji.

Opinie o Procerinie są niezmiennie wysokie. To tabletki niezastąpione

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>