Które tabletki na wypadanie włosów są najlepsze?

 

Możesz brać tabletki z drożdży, drożdży mieszanych ze skrzypem, wyciągami z pokrzywy i różnymi innymi roślinkami. Spokojnie możesz, bo takie tabletki poprawią wygląd Twoich włosów, ale jeżeli masz to, co ja, czyli łysienie androgenne, na które skazały Cię geny daruj sobie, albo bierz te tabletki po to, żeby zdyscyplinować i wzmocnić włosy, skórę czy paznokcie. Na łysienie takie specyfiki Ci nie pomogą.
Wiem, co mówię, bo zanim na poważnie wziąłem się za swoją rozprzestrzeniającą się łysinę nałykałem się i takich specyfików.

Wpływu na włosy odmówić im nie można, ale takie tabletki na wypadanie włosów na pewno nie dadzą rady dziedzicznemu łysieniu.

Co robić? Masz trzy wyjścia:

  • kupić Vivicomb, tak jak ja,
  • albo brać tabletki przygotowane SPECJALNIE Z MYŚLĄ O ŁYSIEJĄCYCH FACETACH,
  • możesz też wypróbować minoxidil tyle tylko, że on często podrażnia i niełatwo go aplikować facetom nieprzyzwyczajonym do odżywek, wcierek i całego tego stylizacyjnego asortymentu, w którego używaniu celują kobiety.

Przyjrzyjmy się opcji numer 2 – tabletkom.

Wybieraj to, co najlepsze

Jeśli decydujesz się na kurację tabletkami wybierz najlepsze tabletki na wypadanie włosów. Zarówno w moim jak i Twoim przypadku powinny to być tabletki, które blokują aktywność DHT i zapobiegają miniaturyzacji mieszków włosowych, a w pewnym stopniu (i przy odrobinie szczęścia) nawet odwracają ją.
Ja osobiście mogę z czystym sumieniem polecić Ci jedynie dwa rodzaje takich tabletek:
a) tabletki z finasterydem
b) tabletki z naturalnymi odpowiednikami finasterydu

Finasteryd

Finasteryd to nietypowe tabletki na wypadanie włosów. Stworzono je z myślą o leczeniu przerostu gruczołu krokowego, finasteryd_propeciaale przypadkiem okazało się, że przy okazji lek ten stymuluje porost włosów u mężczyzn cierpiących na łysienie androgenowe. Tym sposobem otrzymaliśmy w miarę niezawodny lek na łysienie. W celu powstrzymania łysienia należy brać go w odpowiednio mniejszych dawkach. Lek jest dostępny na receptę i to jedynie lekarz może go nam zaordynować.
Problem jedynie w tym, że po finasterydzie często pojawiają się problemy z potencją.
Ja postanowiłem trzymać się od niego jak najdalej. Wiesz… nie ma nic gorszego dla faceta niż niewydolność seksualna. Stwierdziłem, że jakby co to już wolę być łysy. Na szczęście nie musiałem się z łysiną godzić, bo odkryłem Procerin.

Procerin

Te tabletki są moim zdaniem najlepsze, żadne inne nie dorównują im składem, a co za tym idzie skutecznością. Zanim go procerin2kupiłem postudiowałem trochę zagraniczne fora (u nas rzetelnych informacji ze świecą szukać – nie rozumiem dlaczego). Okazało się, że Procerin świetnie powstrzymuje aktywność DHT i chroni włosy. Wydaje mi się, że nawet zaczął je strochę stymulować do lepszego wzrostu, ale ponieważ wciąż poszukiwałem czegoś wygodniejszego (całe życie brać tabsy jakoś nie bardzo mi się to uśmiechało) trafiłem na Vivicomb i w efekcie odstawiłem Procerin.

Mimo wszystko uważam, że te pigułki warto polecić, SZUKAJ ICH TUTAJ, a już szczególnie facetom takim, jak ja tj. tym, u których nie doszło do znacznego wyłysienia, a łysienie dopiero się zaczyna. Gwarantuję, że z potencją żadnych problemów nie będzie, a włosy w końcu przestaną wypadać.
Zainwestuj w Procerin bo to autentycznie najlepsze piguły (wypróbowałem ich sporo, wierz mi), chyba że masz trochę więcej wolnych funduszy – wtedy kup Vivicomb, summa summarum wyjdzie taniej, szybciej i skuteczniej.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>