Czy warto zainwestować w tabletki na porost włosów Advecia?

 

Odpowiem od razu: i tak i nie. Dlaczego? Wyjaśnienie poniżej.

Wzmożone wypadanie włosów bardzo często prowadzi do ZNACZNEGO łysienia. Dotyczy to szczególnie mężczyzn, u których zaczynają pojawiać się widoczne zakola. Choć w powszechnym przekonaniu zwykło się mówić, że łysienie męskie jest procesem naturalnym i należy je w 100% akceptować, wcale tak nie jest. NIKT NIE JEST SKAZANY NA ŁYSIENIE. O ile kiedyś walka ze wzmożonym wypadaniem była trudna, obecnie istnieją tabletki na porost włosów, na ich tle wyróżnia się  Advecia. Tabletki kosztują sporo (ponad 200 zł), stąd pytanie – czy warto w nie inwestować?

Advecia – innowacja w walce z łysieniem?

Advecia to tabletki na porost włosów, które z powodzeniem można uznać za innowacyjny preparat leczący łysienie. Tajemnica jego skuteczności tkwi przede wszystkim w starannie wyselekcjonowanych składnikach. To właśnie dzięki nim tabletki efektywnie zwalczają nie tylko objawy, ale również i przyczyny nadmiernego wypadania włosów.
W składzie obecna jest L-lizyna. To aminokwas odpowiadający za przeciwdziałanie wypadaniu włosów. Jego zadanie polega na wchłanianiu 5-alfa reduktazy – enzymu odpowiedzialnego za przekształcanie testosteronu w szkodliwy DHT. Dzięki temu dochodzi do redukowania poziomu dihydrotestosteronu, w efekcie czego zahamowana zostaje postępująca miniaturyzacja mieszków włosowych.
O skuteczności tabletek Advecia decyduje również wyciąg z jagód Saw Palmetto. To kolejny inhibitor DHT, uniemożliwiający powstawanie szkodliwego dla mieszków włosowych hormonu. Skutecznie przeciwdziała łysieniu androgenowemu w sposób całkowicie naturalny i bezpieczny.
Advecia to również obecność L-argininy. Jest to aminokwas, który odspowiada za stymulowanie wzrostu nowych włosów – dłuższych i grubszych.
Aktywizowanie komórek włosa do pracy zapewnia również wyciąg z zielonej herbaty. Dzięki temu porost włosów przebiega znacznie szybciej .

Advecia nie tylko na łysienie androgenowe

Choć głównym celem preparatu Advecia jest walka z łysieniem androgenowym, tabletki na porost włosów adveciaskutecznie radzą sobie także z innymi typami łysienia. Odpowiada za to kompleksowy skład, dzięki któremu możliwe jest zahamowanie wzmożonego wypadania włosów – bez względu na przyczyny.
Z punktu widzenia mężczyzn, poza walką z łysieniem androgenowym, istotne znaczenie ma zwalczanie łysienia spowodowanego nadmiernym stresem. Silne sytuacje stresowe (których nie brakuje w związku z wykonywaną pracą) mogą powodować osłabienie mieszków włosowych, a w konsekwencji wypadanie włosów.
Advecia – szukaj jej TUTAJ -  poradzi sobie również z leczeniem łysienia polekowego, które związane jest z wypadaniem włosów spowodowanego przyjmowaniem niektórych preparatów leczniczych.

Czy Advecia działa?

Zdaniem wielu osób ŻADNE tabletki na porost włosów nie dają żadnych efektów. Ale przecież NIE MOŻNA GENERALIZOWAĆ. O ile niektóre preparaty faktycznie nie dają większych rezultatów, Advecia w roli środka na łysienie sprawdza się bardzo dobrze.

Potwierdziłem to przeprowadzając kilka rozmów z Amerykanami używającymi Advecii, bo tam te tabletki są najpopularniejsze. U nas na czele rankingów popularności jest Procerin (chyba dlatego, że tańszy).

Advecia zawiera wiele substancji, które zwalczają przyczyny wzmożonego wypadania włosów, a jednocześnie składniki wpływające na ogólną poprawę kondycji włosów.
Warunek jest tylko jeden – potrzebna jest cierpliwość oraz systematyczność działania. Koniecznością jest codzienne łykanie tabletek - nawet 4 dziennie (wszystko zależy od stopnia zaawansowania łysienia). Po miesiącu można będzie zobaczyć pierwsze widoczne rezultaty. To trochę długo, a rezultaty nie zawsze są zadowalające. Tabletki polecałbym więc mężczyznom (i kobietom) z początkami łysienia, w łysieniu zaawansowanym lepiej od razu postawić na szokową kurację –  preparatami (płynami) na łysienie lub kurację Vivicomb.

Ta ostatnia jest wbrew pozorom najbardziej ekonomiczna.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>