Czy Revita to naprawdę najlepszy szampon na porost włosów?

 

Ja osobiście lepszego nie znam, a wypróbowałem ich dziesiątki: swoich (męskich) i mojej dziewczyny. Oczywiście podstawowe pytania brzmią: jakie są Twoje włosy, dlaczego wypadają, czego im brak, a czego mają w nadmiarze? Dopiero gdy sobie na te pytania odpowiesz możesz z czystym sumieniem przystąpić do wyboru najlepszego szamponu na porost włosów dla Ciebie.

Moim zdaniem w końcu i tak powinieneś dotrzeć do Revity. Dlaczego?

Bo to odpowiedź na wszystkie problemy z włosami i skórą głowy. Razem z Dorotą używamy go regularnie revita2wspomagając się innymi szamponami (znasz kobietę, która wytrwałaby przy jednym szamponie?), ale do Revity wracamy, bo jest niezastąpiona w takich sytuacjach, jak:

  • łysienie androgenowe
  • łysienie łojotokowe
  • nadmierne przetłuszczanie włosów
  • łupież
  • niedożywienie włosów
  • osłabienie włosów
  • brak połysku i wszystkie inne problemy z czupryną.

Niemożliwe? A jednak…

Na porost włosów

Przede wszystkim Revita poprawia porost włosów dosłownie u wszystkich, bo zawiera ważne dla włosów peptydy miedzi, biotynę i aminokwasy, które są budulcami włosa.
Jeśli chodzi o łysienie androgenowe radzą sobie z nim (bardzo dobrze) przynajmniej dwa składniki tj. procyjanidyny (lub inaczej polifenole jabłkowe, te same które dodano do Nr-07 wspomnianego przeze mnie w TYM poście) i ketokonazol, który wykazuje działanie antyandrogenne. Do tego dochodzi parę dodatków, pełną listę składników i opis ich działania znajdziesz na TEJ stronie. Ja skupię się na tym, co wg mnie jest najistotniejsze.

Łysienie łojotokowe lub po prostu łojotok i łupież

Skutkuje mega szybkim przetłuszczaniem włosów, wypadaniem, osłabieniem, zwiększeniem podatności na łupież. W walce na tym przyczółku najlepiej sprawdza się MSM, który normalizuje procesy zachodzące w skórze głowy i ketokonazol redukujący podrażnienia. Ketokonazol jest jednym z najlepszych leków przeciwłupieżowych, bo niszczy drożdżaki powodujące łupież.

Niedożywienie, osłabienie, kiepska kondycja czupryny

W usuwaniu tych problemów pomagają wszystkie składniki. Zresztą doskonale się one uzupełniają i tak naprawdę trudno stwierdzić, który składnik jest najważniejszy. Na pewno dla poprawy kondycji włosów ważne jest dostarczenie im peptydów miedzi, biotyny, aminokwasów. Dobrze działa na nie również roiboos i olejek emu.

W zasadzie należałoby uznać, że szampon Revita to nie tyle szampon na porost włosów ile szampon będący jednocześnie MEGA odżywką i chociaż producent tego specyfiku opracował też odżywkę ja jej nigdy nie używałem (nie przepadam za odżywkami i wcierkami), ale moja dziewczyna jej używa. I nie narzeka, a właściwie jest bardzo zadowolona.

Reasumując: szampon Revita to naprawdę najlepszy szampon. Na pewno dobrze wpływa na porost włosów, w niektórych przypadkach powstrzymuje nawet łysienie androgenowe – jeśli nie jest ono zbyt silne na pewno da radę, bo przy silnym łysieniu jednak lepiej jest stosować silniejsze leki / suplementy, albo technologie jak mój sprzęt – Vivicomb.

Revita jest też świetnym szamponem odżywczym i kondycjonującym każdą czuprynę i z czystym sumieniem mogę Ci go polecić jeśli masz jakiekolwiek problemy z włosami (nie tylko pogłębiającą się łysinę).

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>