Co na wypadanie włosów do 200 zł?

 

Wbrew obiegowej opinii, żaden mężczyzna nie jest skazany na łysienie – jestem o tym przekonany. To mit, że wzmożone wypadanie włosów i powstawanie zakoli leży w męskiej naturze. Fakt, że w pewnym sensie leży, ale zjawisko to można wyeliminować.  Wybierając dobre preparaty na łysienie, można pokonać łysienie i pobudzić porost nowych – zdrowych i gęstszych – włosów.
Ja zainwestowałem w laserowy grzebień ViviComb. Gdyby jednak nie był on dostępny w zasięgu moich finansowych możliwości, stosowałbym inne sposoby na to, by pozbyć się łysienia. Które? Preparaty, których koszt nie przekracza 200 zł.  Niektórych z nich używałem już wcześniej, ale wiesz… nie cierpię wcierek, kosmetyków etc. i staram się używać ich jak najmniej, ot tyle żeby dobrze wyglądać, ale nie tracić czasu na kosmetykę.

Ale do rzeczy: jeżeli zastanawiasz się co w miarę taniego na wypadanie włosów sprawdzi się najlepiej, przygotowałem zestawienie najlepszych takich środków. Kolejność przypadkowa.

Spectral.F7 – 148 zł

Tym, co zachęciło mnie do zainteresowania się tym preparatem jest innowacyjny składnik – Astressin-B. To peptyd, którego działanie przeciwdziałające łysieniu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Świetnie sprawdza się w przypadku wzmożonego wypadania włosów spowodowanego nadmiarem stresu. Peptyd ten blokuje wydzielanie kortyzolu oraz innych hormonów odpowiedzialnych za nadmiar stresu, przeciwdziałając problemowi. Sądzę, że już niedługo pokona minoxidil, na razie jeszcze niewiele osób decyduje się na kuracje astressinowe.

Spectral.DNC-L – 175 zł

Stanowi idealne uzupełnienie Spectral.F7, przynosząc pozytywnie zaskakujące efekty w przypadku zwalczania zaawansowanego łysienia.
Zawiera minoxidil 5%, skutecznie stymulując porost włosów. Doskonale sprawdza się w leczeniu łysienia androgenowego oraz innych typów łysienia. Jego działanie polega na stymulowaniu komórek włosa do pracy, pobudzając ich wzrost.
Spectral.DNC-L ma wygodną formułę kremu, dzięki czemu możliwe jest jeszcze łatwiejsze jego aplikowanie, do tego składniki są bardziej skondensowane. To produkt idealny dla łysiejących w stopniu ZAAWANSOWANYM.

Revita – 114 zł

To niezwykle skuteczny szampon na łysienie, który wykorzystuje moc naturalnych składników oraz najnowsze revita2osiągnięcia technologiczne. Podstawą działania są procyjanidyny B2 i C1 – naturalne odpowiedniki minoxidilu. Zaś skuteczność wspomaga wykorzystanie technologii nanosomowej – mikroskopijnej wielkości cząsteczek, w których zamknięte są wszystkie cenne składniki szamponu, a które dostarczają je bezpośrednio do źródła problemu.
Revita nie tylko stymuluje porost włosów, ale również wyraźnie je odżywia oraz poprawia ogólną ich kondycję. Jest to najlepsza alternatywa tanich i mało skutecznych szamponów przeciwdziałających wypadaniu włosów.

Revita.COR – 114 zł

Jest odżywką do włosów, która silnie wspomaga działanie szamponu Revita. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki, ponieważ bazuje na botanicznych komórkach macierzystych. Dzięki zastosowaniu mikrosfer potęguje efekty, dzięki czemu wszystkie składniki są silniejsze nawet dziesięciokrotnie.
W swoim składzie zawiera m.in. kofeinę, Arctium Majus Root Extract (skuteczny bloker DHT), argininę.Regularne stosowanie odżywki Revita.COR, szczególnie w połączeniu z szamponem Revita pomaga wyleczyć łysienie.

NR-07 – 139 zł

To hit nad hity. Jego atutem jest unikalne połączenie 5% minoxidilu oraz inhibitorów DHT. Dzięki temu NR-07 jest niezwykle skuteczny w walce z łysieniem typu androgenowego. Ponadto efekty kuracji wzmaga technologia Liposphere, dzięki której aktywne składniki docierają bezpośrednio do źródła problemu.
Minoxidil odpowiada za aktywizowanie komórek do porostu nowych włosów. Zaś połączenie wyciągu z Saw Palmetto, kwasu oleinowego i kwasu azelainowego blokuje działanie szkodliwego enzymu 5-AR uniemożliwiając produkcję DHT.

Provillus for Men – 149 zł

To tabletki przeciwdziałające łysieniu. Działają dwuetapowo, co jest gwarancją ich skuteczności. Najpierw zatrzymują postępujące wypadanie włosów, a następnie stymulują ponowny ich porost. W składzie zawierają inhibitory DHT (ekstrakt z Saw Palmetto) oraz substancje wpływające pozytywnie na kondycję włosów (m.in. witaminę B6, biotynę, cynk).

Spectral.UHP – 85 złspectral.uhp

Swoją skuteczność zawdzięcza obecności minoxdilu o stężeniu 5%. Przyczynia się więc do stymulowania porostu włosów, efektywnie przeciwdziałając łysieniu.
Dobrze jest go jednak stosować z jakimś innym preparatem (najlepiej z serii Spectral), który będzie zawierał naturalne inhibotry DHT. Dzięki temu walka z wypadaniem włosów będzie znacznie efektywniejsza, zaś rezultaty pojawiają się dużo wcześniej.

Procerin Capsules – 159 zł

To kolejne tabletki na łysienie, które stanowią najlepszą alternatywę finasterydu. W przeciwieństwie do niego nie wywołują problemów z potencją, a mimo wszystko świetnie radzą sobie z problemem wypadających włosów.
Tajemnica skuteczności i bezpieczeństwa tkwi przede wszystkim w zastosowaniu naturalnych inhibitorów DHT. Dzięki temu proces łysienia zostaje zahamowany, ponieważ nie dochodzi do powstawania szkodliwego dla mieszków włosowych dihydrotestosteronu.

Nie dziw się, że w większości są to produkty firmy DSLaboratories. To moim zdaniem najlepszy i najbardziej innowacyjny producent kosmetyków. Amerykanie mieli niezły pomysł, bo po pierwsze perfekcyjnie dopracowali składy tych preparatów, przygotowali je w oparciu o nanosomy (mikrocząsteczki, które lepiej od innych cząstek wnikają w skórę i włosy), no i zadbali o nowoczesny design. Całość jest naprawdę MEGA profesjonalnie przygotowana, a poszczególne produkty nie mają, moim zdaniem, żadnych poważnych rynkowych konkurentów.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>